Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie


Trzebieszów Drugi 33
21-404 Trzebieszów Drugi

25 506 58 00

25 796 06 66

info@bstrzebieszow.pl

Wnioski programu Dobry Start (300+) dostępne w bankowości elektronicznej


Szanowni klienci.
Uprzejmie informujemy, że  od dnia 1 lipca br. w systemie bankowości elektronicznej można  składać wnioski w Programie Dobry Start (300+)  na wyprawkę szkolną dla uczniów, bez względu na dochód rodziny.

Prace serwisowe - brak możliwości składania wniosków 500+ i Tarcza_PFR


Szanowni klienci.
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych, w dniu 29.06.2020 (poniedziałek) w godzinach od 22:00 do 23:59  (2 godziny) nie będzie możliwości składania wniosków R500+ oraz Tarcza PFR.
Prace serwisowe są związane z dostosowaniem do wymogów MRPiPS i wniosków SDS/300+

Przepraszamy za utrudnienia.


Szanowni klienci.

W związku z planowanymi pracami serwisowymi w infrastrukturze Banku BPS oraz KIR, w godzinach od 00:30 do 03:30  dnia 26.06.2020 r. oraz od godz. 21:00 dnia 26.06.2020 r. do godz. 21:00 dnia 27.06.2020 r. wystąpią przerwy w dostępie do usługi Przelewy Natychmiastowe Express Elixir.

Przepraszamy za utrudnienia.

Tarcza finansowa PFR - odwołania i reklamacje

 

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości składania wniosków w ramach trybu odwołań Tarczy Finansowej PFR uprzejmie informujemy, że:

Przerwa w dostępie do platformy wnioskowej 500+ oraz Tarcza PFR


Szanowni klienci.
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych, w dniu 10.06.2020 (środa) od 22:30 do 00:30 w dniu 11.06.2020  (2 godziny) nie będzie możliwości składania wniosków R500+ oraz Tarcza PFR.

Szanowni klienci
W dniach 8 i 9 czerwca, po godzinie 18.00 zaplanowane są prace serwisowe w banku. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemu bankowości internetowej i mobilnej, bankomatów i wpłatomatów. Prosimy, wszystkie ważne przelewy zlecić wcześniej.

Zmiana godzin otwarcia placówki w Białej Podlaskiej

Szanowni klienci.
Miło nam poinformować, że od dnia 02 czerwca 2020 r. Filia Banku w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej 37 czynna będzie w godzinach od 08:00 do 18:00.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zebrania Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie zawiadamia że Zebrania Grup Członkowskich
odbędą się w następujących terminach.

28 maja 2020 r. o godz. 09:00 - w lokalu Banku Oddział w Stoczku Łukowskim

28 maja 2020 r. o godz.e 12:00 - w lokalu Banku Oddział w Wojcieszkowie

29 maja 2020 r. o godz. 09:00 - w lokalu Banku Oddział w  Kąkolewnicy

29 maja 2020 r. o godz. 16:15 - w lokalu Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie

Przy pomocy poniższego kalkulatora można wyliczyć maksymalną kwotę subwencji udzielanej w ramach Tarczy Finansowej PFR.

Kalkulator subwencji

Zmiana godzin otwarcia Oddziału w Stoczku Łukowskim

Szanowni Państwo.
Wprowadzamy zmiany godzin otwarcia Oddziału w Stoczku Łukowskim.

Tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju.

Szanowni klienci.
Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie oraz inne banki zrzeszone i współpracujące z Bankiem BPS oraz Bank BPS przystąpiły do programu Tarcza Finansowa PFR skierowanego do polskich przedsiębiorców, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji w przypadku mikrofirm oraz małych i średnich firm będzie można składać poprzez system bankowości elektronicznej.

Informacje o działaniach pomocowych dla klientów


Szanowni klienci.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami publikowanymi przez Grupę BPS (zrzeszenie, którego członkiem jest nasz Bank) dotyczącymi możliwości wsparcia dla naszych klientów, związanego z kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa, oferowanego przez nasz Bank oraz instytucje państwowe i inne organizacje.


Informacje dostępne pod adresem:
https://grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow/

Zmiany w regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków.


Szanowni klienci.
Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanym wprowadzeniem do oferty Banku produktu „lokaty terminowe otwierane w systemie bankowości elektronicznej” zostały dokonane zmiany w Regulaminie  otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie  oraz w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie. Zmienione regulaminy obowiązują od 04 maja 2020 roku.

Nowy bankomat w Łukowie


Szanowni klienci.
Dla usprawnienia obsługi oraz dla ułatwienia dostępu do gotówki w dniu 24 kwietnia 2020 r. oddaliśmy do państwa dyspozycji nowy bankomat dostępny całą dobę w naszym lokalu w Łukowie przy ulicy Browarnej 25/27.
Oprócz standardowej funkcji wypłat, urządzenie wyposażone jest w identyfikację biometryczną oraz moduł depozytowy. W celu skorzystania z dodatkowych funkcji prosimy o kontakt z pracownikami banku (obsługa rachunków i kart bankomatowych).

Filia w Łukowie - przywrócenie obsługi klientów


W związku ze wznowieniem obsługi interesantów w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łukowie oraz Urzędu Miasta w Łukowie, od dnia 27 kwietnia 2020 r. wznawiamy obsługę klientów w Filii BS Trzebieszów  w Łukowie przy ulicy Piłsudskiego 17 (budynek Starostwa Powiatowego).

Przypominamy o zmianach w bezpośredniej obsłudze klientów.


Szanowni klienci.

Przypominamy, że z uwagi na sytuację zagrożenia epidemią koronawirusa we wszystkich oddziałach naszego banku

Płatności kartą zbliżeniową bez PIN do 100 zł.


Organizacja płatnicza Visa zwiększyła od dnia 20 marca 2020 r. limity na transakcje zbliżeniowe z 50 zł do 100 zł. bez konieczności podawania PIN.
Zmiana dotyczy wszystkich naszych kart Visa  z funkcją zbliżeniową oraz pozostałych zwirtualizowanych za pomocą aplikacji mobilnej Planet Mobile.

Zmiana ta wymaga dostosowania terminali. Dotyczy ona wszystkich banków i właścicieli terminali płatniczych – niektórzy z nich mogą wprowadzić zmiany nieco później od nas. Dlatego jeszcze przez jakiś czas płatności powyżej 50 zł mogą wymagać potwierdzenia PIN-em.

Zmiany zostały wprowadzone zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego.

Uwaga na wyłudzenia


Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności.

Jak działają oszuści?

Kmunikat Komendy Głównej Policji i Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP


UWAGA !
Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl – Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP ostrzegają przed oszukańczymi ogłoszeniami związanymi np. potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. „rezerw krajowych NBP”.
 

ZMIANA GODZIN OTWARCIA PLACÓWEK


Szanowni Państwo.
W związku z rosnącym zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz w reakcji na zalecenia władz i urzędów państwowych wprowadzamy do odwołania zmiany godzin otwarcia niektórych placówek.

Komunikat Zarządu Banku (koronawirus)

 

Szanowni Państwo.
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników,
zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczanie do niezbędnego minimum wizyt w Oddziałach naszego Banku .

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i wynikającą z tego faktu koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

Nowe logo Banku


Informujemy, że rozpoczynamy proces zmiany elementów identyfikacji wizualnej.
W najbliższym czasie we wszystkich materiałach i publikacjach Bank zacznie posługiwać się nowym, niżej prezentowanym  logo.


POŻYCZKA UDZIELANA PRZEZ BANK SPÓŁDZIELCZY W TRZEBIESZOWIE

Zapraszamy do skorzystania z Pożyczki Szerokopasmowej Inwestycyjnej na realizację powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach.

Godziny pracy oraz rozliczenia w dniu 31.12.2019 r.

W dniu 31 grudnia 2019 r. Oddział Banku w Łukowie będzie czynny do godziny 16:00, pozostałe placówki Banku będą czynne w normalnych godzinach pracy.

Godziny pracy w dniu 24.12.2019 r.

W dniu 24 grudnia 2019 r. wszystkie placówki Banku będą czynne do godz. 12:00

Przelewy natychmiastowe Express Elixir


Miło nam poinformować, że od dnia 15.12.2019 r. Klienci Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie mogą korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir.

Zmiana taryfy opłat i prowizji dla Klientów.


Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 grudnia 2019 r. Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji bankowych.

Zmiana regulaminu prowdzenia rachunków osób fizycznych


Uprzejmie informujemy, od dnia 15 grudnia 2019 roku zmieniają się zapisy Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych. Wprowadzone zmiany wynikają z konieczności  dostosowania do wymogów przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/518 z dnia 19 marca 2019 roku  w sprawie płatności transgranicznych  i opłat za przeliczenie waluty.

Leasing w naszym banku


Informujemy, że Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie przy współpracy z BPS Leasing S.A. oferuje usługi leasingowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Sprawdź jak niska może być Twoja rata kontaktując się ze swoim doradcą bankowym.

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności


Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

Planet Mobile


Wszystkim naszym klientom posiadającym karty Visa  oferujemy usługę płatności zbliżeniowych mobilnych. Dzięki aplikacji Planet Mobile korzystającej z technologii HCE klienci banku mogą płacić za zakupy bez karty i gotówki – za pomocą telefonu.

Planet Plus


We współpracy z firmą  ITCARD - jednym z największych w Polsce centrum obsługi bankomatów, terminali POS, autoryzacji i rozliczania transakcji płatniczych a także wydawcą kart VISA i MasterCard -  proponujemy państwu skorzystanie z atrakcyjnych rabatów zakupowych poprzez dokonywanie transakcji za pośrednictwem portalu zakupowego Planet Plus.

Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.